İmajbet Nereye Şikayet Edebilirim?

İmajbet nereye şikayet edebilirim? Şikayet bildirim merkezi, müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetlerine başvuru yapmanız ve şikayet konularını gündeme getirmeniz gerekecektir. Gereken desteğin sağlandığı, çözüm odaklı anlayış ile üye olan şahıslara yaklaşım sergilendiği, imajbet kullanıcı yorumları üzerinde kendini göstermektedir.

İmajbet Şikayet Bildirim Merkezi

İmajbet şikayet bildirim merkezi müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri anlayışının içerisinde, elektronik posta, canlı destek, WhatsApp, Telegram ve sizi arayalım özelliği yani irtibat telefon numarası üzerinden iletişim seçeneği bulunmaktadır. Her bir seçenek üzerinden şikayet bildirimi yapma hakkına sahipsiniz. Ancak, ana uygulamaya bakıldığında, elektronik posta ile şikayet bildirimi yapılması, elektronik posta ile çözüm üretilip, kullanıcıları geri dönüş sağlanması şeklinde bir uygulamanın geçerli olduğu görülmektedir.

İmajbet Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

İmajbet canlı destek ile şikayet bildirimi yapılır mı? Elbette canlı destek, müşteri hizmetleri ile birebir görüşme anlamına gelir. Bu gerçekten hareket ile hazırlanmış popüler iletişim seçeneklerinden bir tanesidir. Sadece üye olan şahıslara hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir. Üyelik işlemiyle birlikte, ana sayfa üzerinden imajbet giriş işlemine müteakip, canlı destek görüşme penceresini açabilirsiniz. Sorulan soruları cevaplayıp yani kullanıcı adı, e-posta gibi bilgileri girip, görüşme başlatabilirsiniz. Görüşme esnasında şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlerin şikayetini alır, dinler, görüşme esasında çözüme kavuşturabilir. Bunun yerine şikayetin ilgili departman tarafından incelenmesi gerektiğini belirtebilir. Elektronik posta ile şikayet bildirimi yapmanızı tavsiye edebilir. Canlı destek ile yaptığınız şikayet bildiriminin alındığını, elektronik posta ile tarafınıza geri dönüş yapılacağını bildirebilir.

İmajbet E-Posta İle Şikayet Bildirimi

İmajbet e-posta ile şikayet bildirimi, genel uygulamadır. Sistemin çalışması sağlıklı ve basit bir şekilde karşınıza çıkar. Üye olurken verdiğiniz elektronik posta adresini açarsınız, kayıtlı elektronik posta adresini kullanırsınız, alıcı bölümüne destek olarak başlayan bu siteye ait olan resmi elektronik posta adresini yazarsınız. Konum bölümüne, ilgili departmana hızlı bir şekilde bildirimin gönderilmesi ve geri dönüş sağlanması için, birkaç kelime yazmanız gerekecektir. Yatırdığım para hesaba geçmedi, para çekme talimatı gerçekleşmedi, promosyon alamadım, oyun problemi, bahis problemi gibi ifadeleri kullanabilirsiniz. Açıklama yani mesaj bölümüne geçmeli, mesaj bölümüne mutlaka adınız, soyadınız ve hemen altına kullanıcı adınız ile başlamalısınız. Açık net ifadeleri kullanın. Para çekme konusunda örnek verelim. Konu bölümüne, para çekme talimatı gerçekleşmedi yazabilirsiniz. Mesaj bölümüne para çekme talimatı verdiğiniz gün, saat, dakika, miktar, para çekme yöntemi hakkında bilgileri yazın. Almış iseniz, ekran görüntüsünü görsel olarak, resim olarak ya da video olarak ekleyin. Nitekim sizlere böyle bir görüntüyü almanızı tavsiye edeceğiz. Hazırladığınız bu açıklayıcı bildirimi, müşteri hizmetlerine gönderin. Siz artık şikayet bildirimi yapacaksınız, gerisi müşteri hizmetlerinin dönüşüne bağlıdır.

İmajbet Şikayetleri Nasıl Çözer?

İmajbet şikayetleri nasıl çözer? Önce, yukarıda bahsedilmiş şekliyle müşteri hizmetlerine, kullanıcılar tarafından yani sizler tarafından şikayet bildirimi, elektronik posta ile gönderilir. Tahminen 60 dakika gibi bir süre içerisinde, müşteri hizmetleri gönderdiğiniz bildirimin alındığına dair sizlere bir elektronik posta gönderir. Bu elektronik posta içerisinde şikayet bildiriminin alındığı, inceleme sürecine ilgili departman tarafından geçildiği anlatılacaktır. İlgili departman inceleme işlemine başlar ve makul olan ya da mümkün olan en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi, elektronik posta aracılığı ile geri dönüş yapar. Geri dönüş süresinin en fazla 7 iş günü olduğu görülebilmektedir.

İmajbet Şikayetleri Çözmedi

İmajbet şikayetleri çözmedi. Kullanıcılar tarafından gündeme getirilebilmektedir. Elbette böyle bir ihtimalse ortaya çıkabilir. Bütün prosedürler tamamlanmış, müşteri hizmetlerine bir elektronik posta gönderilmiş, gereken süreç tamamlanmış, cevap verilmiş ve verilen cevapla şikayet konusunun çözülmemiş olduğu tespit edilebilir. Bu durumda ne yapılacaktır? Böyle bir durumda yapılması gereken işlem, her türlü bilgi, belge, yazılı ve görsel desteğin toplanması ve oyun kontrol denetleme komisyonuna başvuru yapılmasıdır.

İmajbet Nereye Şikayet Edebilirim?

İmajbet nereye şikayet edebilirim? Sorusunda, son aşamaya gelelim. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, müşteri hizmetleri tarafından verilen cevap sizleri memnun etmemiş olabilir. Şikayet konusu çözülmemiş ya da ortadan kaldırılmamış olabilir. Siz kendinizi tamamen haklı görüyor olabilir ve karşılığında mağduriyet yaşadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu durumda ne yapacaksınız? Bu durumda, önce yukarıda bahsedilen prosedürü tamamlayacaksınız. Her türlü bilgi ve belge ile birlikte, müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderip, cevap gelmesini bekleyeceksiniz. Cevap geldikten sonra, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonlarından şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Bu komisyon, imajbet sitesine lisans veren, yasal yetki belgesini veren ve verdiği belge gereği her türlü hizmetini denetleyen, kontrol altında tutan ve yaptırım yetkisi olan yasal bir kurumdur. Ancak bu kuruma şikayette bulunmadan önce, yukarıda bahsedilen prosedürleri tamamlamak zorundasınız. Her türlü prosedürlerin tamamlandığını gördükten sonra, bu komisyona elektronik posta gönderebilirsiniz. Şikayet konusunu net ifadeler ile açıklayın. Zaman, tarih kavramına dikkat edin. Ayrıca gönderdiğiniz elektronik posta bildirimini ilave edin. Müşteri hizmetlerinden gelen her türlü cevabı ilave edin. Canlı destek ile de konu hakkında görüşmüş iseniz, ekran görüntüsünü resim formatında ya da video formatında alın. Her türlü ekran görüntüsünü ya da video formatını da, Hollanda Antilleri komisyonuna şikayet bildirimi içerisine ilave edin. Hazırladığınız elektronik postayı, bahse konu ilgili yasal kuruma gönderin. Kurum alır, incelenir ve mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde elektronik posta aracılığı ile sizlere dönüş yapar. Unutmayın, bu kurumun yasal açıdan site üzerinde her türlü yaptırım yetkisi bulunmaktadır. Yaşadığınız mağduriyet konusunda, maddi bir kayıp gündeme gelmiş olsa dahi, şirket yani imajbet sitesi tarafından yaşadığınız kaybın karşılanması yönünde yasal adımlar atacak ve her türlü mağduriyetiniz, komisyon aracılığıyla ortadan kaldırılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*